Leon Tennis Academy vznikla spojením viacerých odborníkov z tenisového prostredia s dlhoročnými skúsenosťami pri práci s mládežou a medzinárodnými skúsenosťami z oblasti profesionálneho tenisu. Našim cieľom je ponúknuť moderný tréningový proces inšpirovaný svetovým trendom so všetkým, čo k tomu patrí, zahŕňajúc pohybovú aktivitu spojenú s tenisom pre deti od 4 rokov, ale aj dospelým a rekreačným hráčom či profesionálnym tenistom. Šport berieme ako životný štýl, preto to u nás nikdy nekončí len tréningom. Členom našej akadémie ponúkame viaceré možnosti ďalšieho tenisového vyžitia od programov pre škôlky a školy, začiatočníkov aj pokročilých hráčov, rekreačných hráčov až po turnajových hráčov a sparingy. Organizujeme vlastné tenisové turnaje pre mládež a dospelých, tenisové ligy či rôzne podujatia. Naše zázemie a tenisový areál Leon Sport Club sa nachádza v krásnom rekreačnom areáli Zlatých pieskov. Okrem toho dlhodobo pôsobíme aj v niektorých iných centrách v rámci Bratislavy, napríklad Ružinov, Dúbravka alebo Nové Mesto.

Pri práci s pokročilými a turnajovými hráčmi sa zameriavame na koncepčnú prácu, základy správnej techniky, zlepšovanie výkonnosti, herného prejavu a využitie potenciálu u talentovaných hráčov. Ku každému pristupujeme individuálne a to už od prvého vstupu do našej akadémie. Robíme analýzu hráčov a ich herného prejavu, nastavenie tréningového procesu a turnajového plánu aj za účasti trénerského tímu na turnajoch, až po monitoring a vyhodnocovanie cieľov. K dispozícii sú individuálne tréningové programy, výborné podmienky a zázemie, doplnkové služby ako kondičné tréningy, fyzio a regenerácia, pomoc pri zabezpečení štúdia a ubytovania. Členom našej akadémie ponúkame množstvo benefitov, podporu hráčov či možnosti sponzorstva alebo sparingy s hráčmi ATP a WTA.

Hlavne pri tréningoch detí kladieme dôraz na ich motiváciu, tréningy vedieme hravou a motivačnou formou, používame rôzne tréningové pomôcky a overené metódy, aby deti chodili na tréningy predovšetkým s radosťou a zároveň podali na tréningu maximálny možný výkon. Pre udržanie celkovej motivácie detí pre šport, konkrétne pre tenis, pozývame na naše turnaje známych tenistov, poskytujeme množstvo benefitov, súťaží či odmien.

Základom nášho prístupu k členom akadémie je priateľská atmosféra v tíme. Neustále sa snažíme napredovať, počúvať a reagovať na podnety zo strany rodičov, detí, hráčov a všetkých ostatných členov. Vážime si každého jedného člena a ďakujeme za prejavenú dôveru.

Neváhajte a pridajte s k nám!