Business Tennis Cup 2020, tenisový turnaj vo štvorhre zástupcov významných obchodných spoločností na Slovensku, bude príležitosťou vidieť majstrovské výkony manažérov, ale aj skvelou možnosťou pozvať si svojich obchodných partnerov na stretnutie v príjemnej atmosfére. Turnaj sa bude konať 26.9.2020 a dejiskom tohto podujatia bude Leon Sport Club na Zlatých pieskoch.

Na tento turnaj budúci rok nadviaže séria 4 turnajov BUSINESS TENNIS TOUR 2021, ktorá vyvrcholí exkluzívnym finálovým turnajom v jednom z najlepších tenisových komplexov na svete v Rafa Nadal Sports Centre v španielskej Malorke.

Víťazný pár celej Tour získa exkluzívnu cenu v podobe tenisového tréningu s najlepším trénerom tenisovej histórie Tonym Nadalom, ktorý stál po boku Rafaela Nadala neskutočných 28 rokov a priviedol ho k 16 grandslamovým titulom, k zisku olympijského zlata, 4x k víťazstvu v Davis Cupe a celkovo k 86 trofejám.

Registračný formulár na BUSINESS TENNIS CUP 2020

Stačí vyplniť formulár a po jeho odoslaní Vás budeme s ďalšími informáciami kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na info@leonsportclub.sk / +421 948 938 837.

    *Ochrana osobných údajov: Ako uvádzané dotknuté osoby podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím s možnosťou spracovania uvádzaných osobných údajov na účely kontaktovania v prípade registrácie na podujatie.